Kā RTP darbojas dažāda veida spēlēs? Kā RTP darbojas dažāda veida spēlēs?

Kā RTP darbojas dažāda veida spēlēs?

RTP jēdziens attiecas pat uz moderniem spēļu automātiem, tostarp tiem, kuros ir džekpoti un papildspēles. Piemēram, mūsu populārais spēļu automāts Money Train 2 piedāvā RTP 96,4%, savukārt cita iecienīta spēle Book of Ra Deluxe aprīkota ar 95.10% RTP.

Izmantojot progresīvā džekpota spēļu automātus, piemēram, Vampire Night, daļa no katras veiktās likmes parasti veicina džekpota lielumu. Šajās spēlēs bieži vien ir nedaudz zemāks pamata spēles RTP, jo daļa no peļņas ir saistīta ar džekpotu. Neskatoties uz to, kopējam RTP (bāzes spēle + džekpots) vajadzētu būt aptuveni tādā pašā diapazonā kā citām spēlēm.

Spēļu automātos ar īpašām spēlēm vai bonusa kārtām šīs funkcijas tiek iekļautas arī RTP aprēķinā. Šīs funkcijas, kas bieži nodrošina lielākas izmaksas vai lielākas laimēšanas iespējas, var veicināt augstāku kopējo RTP. Šādos gadījumos RTP tiek aprēķināts, pamatojoties uz optimālu stratēģiju, ja papildspēles ietver jebkādus spēlētāju lēmumus.

Aplūkosim pāris piemērus.

  1.  Klasisks spēļu automāts bez papildu funkcijām: Sizzling Hot Deluxe ir vienkāršs spēļu automāts ar RTP 95.66%. Tas liecina, ka ilgtermiņā ir sagaidāms, ka tas atgriezīs 95.66€ par katriem apgrozītajiem 100€.
  2. Spēļu automāts ar bonusa kārtu: Tādā spēlē kā Fruit Party 2, kam ir papildu bonusa kārta, šī kārta tiek ņemta vērā, aprēķinot RTP.
  3. Progresīvā džekpota spēļu automāts: Visbeidzot, spēļu automāts  Lucky Leprechaun, kas aprīkots ar progresīvā tipa džekpotu.

Atceries, ka šie procentuālie rādītāji ir teorētiski un aprēķināti miljonu griezienu diapazonā — tie negarantē nekādus īstermiņa rezultātus. Faktiskie rezultāti īstermiņā var ievērojami atšķirties spēļu automātu iznākumu nejaušības dēļ.