Kā darbojas “Fish Buffet”? Kā darbojas “Fish Buffet”?

Kā darbojas “Fish Buffet”?

Kas ir Fish Buffet?

Fish Buffet ir GGPoker lojalitātes programma. Fish Buffet sastāv no 8 līmeņiem, kas kopumā ir sadalīti 25 rangos. Nopelnot Fish Points, Tu vari nodrošināt līdz pat 60% reikbeku (Rakeback).

Tava reikbeka summa ir atkarīga no Tava Fish Buffet līmeņa un ranga. Lai atbloķētu nākamos līmeņus, Tev jānopelna nepieciešamais Fish Points līmenis noteiktā laika periodā. Atbloķējot līmeni, Tev būs iespēja griezt ratu, kas dos iespēju laimēt dažādas naudas balvas. Zemāk ir redzama Fish Buffet tabula, kurā atspoguļotas prasības noteikta līmeņa un ranga iegūšanai.

Fish-Buffet-Ranks-_-New1.png

 

Kā es varu krāt Fish Points?

Vidēji Tu saņemsi 100 FP par katru $1, kas atmaksāts reikos un izmaksās. Šī vērtība var atšķirties atkarībā no dažādiem faktoriem, piemēram, bet ne tikai, spēles veida vai turnīra, Tavas uzvedības pie galdiem un depozītu vēstures.

 

Kad es saņemšu reikbeku?

Ja Tev ir jebkura līmeņa platīna rangs, Tu saņemsi fiksētu reikbeku katru pirmdienu.

Ja esi kādā citā rangā, iespēja griezt balvu ratu būs pieejama pēc pārejas uz nākamo līmeni. Pēc rata iegriešanas reikbeks tiks ieskaitīts Tavā kontā.

 

Kas ir Platīna rangs?

Platīna rangi piedāvā fiksētu iknedēļas naudas atmaksu — bez balvu rata griešanas un laika ierobežojumiem. Platīna rangs tiek saglabāts uz gadu, un tā atjaunošanai ir nepieciešams noteikts punktu skaits.

Kopā ir pieci platīna rangi, sākot no Platinum Fish līdz GGPlatinum:

  • Platinum Fish
  • Platinum Octopus
  • Platinum Whale
  • Platinum Shark
  • GGPlatinum

 

Kā darbojas balvu rats?

Fish Buffet lojalitātes programmā katrs no 8 līmeņiem atbilst līnijai ar izmaksu diapazonu: no $6 līdz $30 Shrimp līmenī un no $120 līdz $1200 whale līmenī. Nejauši iedalītais reikbeka procentuālais diapazons ir sākotnējās Fish Buffet programmas mantojums. Galvenā loma pieder ritenim, kura ritināšana nosaka tavu rakeback.

 

Kas notiek, ja man neizdodas izpildīt FP prasības noteiktajā laikā?

Ja norādītajā laika periodā netiek sasniegta nepieciešamā FP summa, Tu tiksi pazemināts uz iepriekšējo līmeni. Tāpat beigsies Tevis uzkrāto FP derīguma termiņš un Tu saņemsi 10% naudas atmaksu no iztecējušo FP summas.


Piemērs: 30 FP = $0.03, 300 FP = $0.30 3,000 FP = $3.00

 

Kas notiek, ja es pakāpjos rangā kāda līmeņa ietvaros — kā tas ietekmē doto laika posmu?

Ja Tu veiksmīgi pakāpies rangā kādā no līmeņiem, Tu saņemsi pilnu laika limitu, lai pakāptos uz nākamo līmeni.

Piemērs: Ja Tu pakāpies no Bronzas Shrimp uz Sudraba Shrimp līmeni, Tev būs 15 dienas, lai pakāptos no Sudraba Shrimp uz Zelta Shrimp līmeni.

 

Vai es varu pārvietoties starp Fish Buffet un platīna rangu?

Tu vari pārvietoties uz zemāka līmeņa Platīna rangu. Visi Octopus, Crab un Shrimp līmeņi var pārvietoties uz Platinum Fish. Visi Whale var pārvietoties uz Platinum Octopus.

 

Vai es varu pakāpties Platīna rangā?

Tikai Platinum Whale spēlētāji var pakāpties uz Platinum Shark vai GGPlatinum, izpildot FP prasības.

Piemēri:

  • Platinum Whale ir jāsakrāj 3 000 000 FP, lai sasniegtu Platinum Shark.
  • Platinum Shark ir jāsakrāj 5 000 000 FP, lai sasniegtu GGPlatinum līmeni.

Platinum Ranks below cannot be climbed. The only way to climb Platinum Ranks is to climb via the Fish Buffet.

No zemāk esošiem Platīna rangiem nevar pakāpties uz augšu. Vienīgais veids, kā kāpt pa Platīna rangu, ir pakāpties pa Fish Buffer.

Piemērs:

Platinum Octopus, kas nopelnījis 3 000 000 FP, nevar kļūt par Platinum Whale.

Lai kļūtu par Platinum Whale, spēlētājam ir jāatstāj Platinum Octopus, sākot ar Bronze 3 Whale, jāuzkāpj pa Fish Buffet kāpnēm no Bronze 3 un jāpabeidz Gold Whale 1, pirms pārslēgties uz Platinum Whale.

 

Kas notiek, ja man neizdodas savākt nepieciešamos Fish Points Platīna rangam?

Ja Tev neizdodas savākt nepieciešamos punktus viena gada laikā, Tavs rangs nokritīsies uz nākamo zemāko Platīna rangu.

Piemērs:

Platinum Whale gada laikā ir jānopelna 1 500 000 FP, lai saglabātos šajā līmenī. Spēlētājs, kurš to neizdara, nokritīsies uz zemāku Platīna līmeni, kas šajā gadījumā ir Platinum Octopus. Šis statuss saglabāsies uz gadu. Tāpat iespējams variants atstāt Platīna statusu un mēģināt vēlreiz sasniegt Platinum Whale, pakāpjoties pa Fish Buffet

 

Vai es varu pārslēgties no Platinum uz Fish Buffet rangu?

Tu vienmēr varat pārslēgties atpakaļ uz parasto Fish Buffet, lai mēģinātu sasniegt augstāku līmeni. Visi atlikušie Fish Points tiks apmainīti Platīna ranga līmenī, veicot pāreju. Var paiet apmēram 5 minūtes, līdz šīs balvas tiks ieskaitītas Tava konta bilancē.

Piemērs: Platinum Fish sāks no Bronze Shrimp. Spēlētājam pārejas brīdī bija 10 000 FP. Šie FP tiks apmainīti pret 20$ īstā naudā, un spēlētājs sāks no Bronze Shrimp ar 0 FP.

 

Piezīme: Tu NEVARĒSI pārslēgties atpakaļ uz Platīna rangu uz laiku, kas līdzvērtīgs jaunā Bronzas ranga laika ierobežojumam. Piemēram, ja pārslēgsies no Platinum Fish uz Bronze Shrimp, Tu nevarēsit atgriezties Platinum Fish rangā 15 dienas.

2. piezīme. Dienās, kad ieplānoti pakalpojumu tehniskie uzlabojumi (dīkstāve), tiek piešķirtas papildu 24 stundas gan Fish Buffet, gan Platīna ranga līmeņiem, lai spēlētājiem būtu pietiekami daudz laika tos izpildīt.

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, skati oficiālo GGPoker Fish Buffet BUJ sadaļu: https://help.ggpoker.com/article/25202-fish-buffet-faq-summary un  https://help.ggpoker.com/article/25206-platinum-fish-buffet-faq-summary