Kā darbojas GGCare un GGCheers? Kā darbojas GGCare un GGCheers?

Kā darbojas GGCare un GGCheers?

Kas ir GGCare?

GGCare ir kampaņa spēlētājiem, kuri cieš no “bad beat”, “suckout” vai “cooler” situācijām. Atsevišķa reģistrācija nav nepieciešama, jo GGCare sāks darboties tiklīdz Tu saskarsies ar īpaši izteiktām “bad beat” un “cooler” situācijām. Pokera klientā parādīsies uznirstošais logs, kas informēs par to, ka Tev tikuši piešķirti žetoni #ThanksGG $100 000 Flipout turnīrā.

 

Kas ir GGCheers?

GGCheers ir kampaņa spēlētājiem, kuri saskarās ar apjomīgu bankas laimestu vai spēcīgu kombināciju. Atsevišķa reģistrācija nav nepieciešama, jo GGCheers sāks darboties tiklīdz Tu saskarsies ar īpaši laimīgu izspēli. Pokera klientā parādīsies uznirstošais logs, kas informēs par to, ka Tev tikuši piešķirti žetoni #ThanksGG $100 000 Flipout turnīrā.

 

Kas ir #ThanksGG?

#ThanksGG ir ikdienas Flipout turnīrs ar $100K balvu fondu. Tas norisinās katru dienu pulksten 10:45. Kvalificējošie spēlētāji tiks automātiski reģistrēti turnīrā, tiklīdz viņi būs sasnieguši GGCare (“bad beat”, “suckout” vai “cooler”) vai GGCheers (īpaši spēcīga kombinācija vai liels bankas laimests) kritērijus.

 

Kā darbojas #ThanksGG turnīrs?

#ThanksGG ir Flipout turnīrs. Tas ir automatizēta turnīra veids, kurā katra kombinācija un spēlētājs ir spiesti doties “all-in”. Uzvarētājs tiek noteikts dažu sekunžu laikā. Spēlētājiem pat nav jābūt tiešsaistē, kamēr šis turnīrs norisinās, jo tajā nav jāpieņem nekādi lēmumi.

 

Kādi tieši apstākļi izraisa GGCare vai GGCheers aktivizāciju?

Konkrētas detaļas atšķiras atkarībā no spēles un bieži mainās atkarībā no daudziem ārējiem faktoriem. Tādējādi precīzus apstākļus, kas rosina šīs kampaņas, nav iespējams konkrēti uzskaitīt. Tomēr mūsu spēļu ekspertu komanda nepārtraukti meklē kādas īpaši laimīgas vai neveiksmīgas situācijas, lai pievienotu papildu punktus.

 

Es piedzīvoju “bad beat”, “cooler” vai “suckout”, vai laimēju lielu banku/izspēli, bet neesmu reģistrēts. Vai es varu saņemt biļeti?

Nē, tuvākajā turnīrā automātiski tiks iekļauti tikai tie spēlētāji, kuri būs izpildījuši precīzus nosacījumus.

 

Kas nosaka manu žetonu skaitu, piedaloties Flipout turnīrā?

Sākuma žetonu daudzums atšķiras atkarībā no bankas lieluma un situācijas nopietnības. GGPoker platforma nepārtraukti optimizēs formulu, lai nodrošinātu godīgu Flipout visiem spēlētājiem ar dažādām sākotnējām situācijām.

 

Kuras spēles tiek ņemtas vērā, lai kvalificētos #ThanksGG?

Šajā kampaņā piedalās visas naudas spēles, kurās ietilpst Hold’em, Omaha, All-In or Fold, Rush & Cash, Spin & Gold, Short Deck un turnīri.

 

Kur es varu pārbaudīt savas GGCare un GGCheers izspēles?

Tu vari pārbaudīt savas GGCare un GGCheers kombinācijas PokerCraft sadaļā “Mani turnīri”, PokerCraft laika skalā vai ThanksGG Flipout turnīra vestibilā.

 

Kas notiek ar #ThanksGG tehniskās apkopes dienās?

Vispārīgi runājot, #ThanksGG ikdienas turnīrs vienmēr sakritīs ar platformas tehniskās apkopes laiku. Tas nozīmē, ka nākamajā dienā tiks aizvadīti divi turnīri. Novēlotais #ThanksGG turnīrs norisināsies pulksten 9:45, bet ierastais - pulksten 10:45.